Our Mission: Food, Education, Medicine

Kurucularımız

Zeynep Dursun; Elazığ’da dünyaya geldim, Ankara’da büyüdüm.Başkent Üniversitesi Turizm ve Rehberlik bölümünde eğitim gördüm. Hizmet sektöründe olmanın yanı sıra ve dış ticaret konusunda çalışmalar yaptım. Geniş bir ailede büyüdüğüm için kendimi şanslı hissediyorum. Dayanışmayı, yaşayarak öğrenmeyi, aile kültürünün anlamını bu yıllarda keşfettim. Aynı kültürü kendi kurduğum ailede de yaşatmak arzusundayım.Ailem; eşim, kızım ve oğlum hayatımın merkezinde oldu her zaman, tüm aileler için keyifli, anlamlı ve doğru zaman geçirebilecekleri bir yaşam alanı hayalim, ma&me&pa ile hayat buldu.

 

Ayşegül Dursun Karaca; Ankara’da doğdum, yaşadım ve kısmen yaşamaya devam ediyorum…  Üniversite ve yüksek lisans eğitimimi çok severek yaptığım mesleğim üzerine aldım, Turizm İşletmeciği. Mezun olduktan sonra ve halen aktif olarak otelcilik sektöründe keyif alarak çalışmaktayım.  3 çocuklu bir ailenin ortanca çocuğu olmanın avantajı hayatıma hep farklı renkler kattı. 2 kız çocuğunun annesi olmanın keyfini sürmekteyim ve bu keyfi iş hayatımla birleştirmiş olmanın haklı mutluluğunu yaşamaktayım.  Ma & Me & Pa  benim için keyif, mutluluk, renk ve üretimin çıktı hali…

 

Aysun Bilgici Uysal; Ankara’da doğdum ve buraya kök saldım. TED Ankara Kolejinden sonra Hacettepe Üniversitesinde Turizm ve Otelcilik eğitimi aldım.  İş hayatına otelcilik ile adım attım, 20 yılı aşkın bir süre Ankara’nın ve Dünya’nın lider otellerinde farklı pozisyonlarda çalıştım. Otelcilik serüvenimi 12 yıl hizmet verdiğim Sheraton Ankara’da noktaladım.  Ardından sağlık sektörünü tecrübe etme şansı buldum. 5 yıl, sektöründe öncü Güven Sağlık Grubunda yöneticilik yaptım. Bu birikimlerimi ve farklı alanlarda ki tecrübelerimi çuvalıma yükledim, harmanladım.  Hayatıma değer katan ikiz oğullarım ve ailem, eşim bu yoğun iş hayatımda hep önceliğim oldu. Aile Kulübü felsefesini belki de bu nedenle bu kadar içselleştirdim ve önemsedim.

Facebook
Instagram
YouTube